Вісник Учану (випуск №3)

Ранок суботи 26-го червня розпочався з унилих відвідин /b нашими північно-східними друзями. Спершу це була спроба вайпу картинками з папки “Образцы рисунков”, але рисунков там багато не назбираєш, тому справа перейшла до створення простеньких провокаційних тредів. Та 2,5 козакоанонам, які в той час були в строю, в таку суботню рань було посто обломно вигадувати яку-небудь гідну контраргументацію: москаль зізнався, що тут їжі нема, на тому срач і заглох.

Зате події суботнього вечора гідні більш детальної уваги. Наш рак минув інкубаційний період і почав стрімко розростатися: метастази пішли у всі поля у кілька тредів /b, що викликало праведний гнів багатьох анонів. Як відомо, надмірна злість сприяє розвитку раку: було створено офіційний цифропадло-тред, в якому наш сабж мутував до двійкового коду. На допомогу було покликано “світило нашої медицини” – доктора Хлуса. Доки Цифропадло проходило курс інтенсивної бурякової терапії, Хлус виніс всій вердикт: анони праві, Цифропадло треба пиздить ломом.

Та було вже трохи запізно: Цифропадло перекинулось на /а, де знову мутувало. Тепер воно створювало пости, що складалися з цифр 4 або багаторазового повторення слів. Також було помічено посилання на українську Вікіпедію (а саме, на неіснуючу статтю Вікіпедія:Вибрані статтіВікіпедія:Вибрані статтіВікіпедія:Вибрані статті). Це було останньою краплею. Анони закликали на допомогу Самого Бобула і гнів Його зійшов на Цифропадло. /a був очищений від єресі, а Цифропадло локалізовано у власному треді, де і було анально-орально покарано двома дрюкодівками.

Станом на ніч проти неділі це все. Слідкуйте за подальшими випусками.

Вісник-кум. Від Нд, 2010.06.27 о 14:08

Advertisements

About ukrchans

Я не Ханю, тому і не такий няўний http://dramatica.org.ua/ - Український Луркмор та Енциклопедія Драматика
Опубліковано у Вісник Учану. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s