Вісник Учану (випуск №4)

Понеділок 28 червня інакше як днем “пройобаного тріумфу” назвати важко.

Найперше, кількаденна праця дала результат – був завершений учанівський Олтугезер. І все б нічого, якби двійко школотоанонів не додумалось одразу з ним лізти на терени наших північно-східних друзів. Візуально той тред на Тиречі мав такий вигляд: спершу там було мирно, потім почалась сварка з москальоанонами, потім якби настало примирення, потім якби знову всі пересварилися і т.д. і т.п. Це візуально. А суть одна: школолоанони були жорстко вздрючені москвотролями, да так майстерно, що вони того й не помітили. Висновок напрошується такий: або наші рєбята молодші за 8 клас школи, або на історію вже давно забито, раз не знають простого правила – від москалів триматись якнайдалі; ну да ладно.

Загавши про існування “хохляцької борди” і окрилені попереднім успіхом кілька москаликів одразу набігло на наш /b. Їхні треди новизною думки особливо не відрізнялись; окрім хіба що Жириновського-треду, да і то лише через те, що в ньому був епічно просраний пропущений 18к-ґет. На роль останнього претендувало аж два пости: неймфаг-гет від Довбойоба (партія гетистів) та отримано-ґет від невідомого бійця (нова партія за українізацію). Чи поставить концепція “ХХХ-взято” останню крапку у ґ/г-етосрачі покаже час.

Вартий також уваги гідний вайп /b характерниками з мемегенератора. Спершу двоє характерників пропонували прийняти речовини, після чого, в залежності від ситуації, вийти на вулицю, виглядати адекватним, бути гетьманом, красти газ тощо. Також вони з радістю повідомляли про початок грибного сезону та задавались віковічними питаннями типу “а чим либонь то все є?”. Загально було нараховано трохи більше за 50 пар характерників: спершу вони йшли останніми постами у свіжих тредах (перша хвиля), після чого вже йшли як нові треди (друга хвиля). Вайп (його вистачило на 2 сторінки, станом на ранок вівторка він весь зібраний в одному треді) закінчився ввічливим прощанням “то либонь уже все, пока поцони”.

На цьому все. Слідкуйте за наступними випусками.

Вісник-кум. Вт, 2010.06.29 о 11:20

Advertisements

About ukrchans

Я не Ханю, тому і не такий няўний http://dramatica.org.ua/ - Український Луркмор та Енциклопедія Драматика
Опубліковано у Вісник Учану. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s