Вісник Учану (випуск №6)

Літо у розпалі й активність безосібних Учану закономірно зменшується: за добу зазвичай створюється в середньому до 80 постів у 4…6 тредах. Воно і не дивно, так як більшість анонів на літо пороз’їжджались хто у табір, хто у село до бабусі, хто з батьками на море. Після 20202-ахтунґ-ґету подій було небагато, спробуємо пригадати їх всі.

Сьомого числа сьомого місяця ц.р. Ясон розпочав масштабну реформу Учану: було запилено 3 нові дошки: /ero/-еротика, /pk/-психологічних крах і /pr/-програмування, комп’ютери, ОС і якби випилено дошку /fot/ за низьку активність. На жаль, меню на головній сторінці лишилось без змін, а дрібношрифтовий рядок над банером видно не всім, тому виникають певні непорозуміння (наприклад, створення проно-тредів у /b/ замість /ero/). Не вирішеною лишається доля хентаю, а саме – куди його постити, в /а/ чи в /ero/. З одного боку, нова назва /а/ якби натякає, з іншого, чим мальована еротика гірше еротики фотографованої? Дискас жевріє, та очевидно все закінчиться як завжди: кожен буде постити, куди захоче.

Сумна доля анафеми ледь не настигла Самого Бобула через його бажання поспівати на ДН Проффесора. Згідно з думкою безосібного та таємничим мовчанням Гугля, на жаль для Бобула як співака і на щастя для Бобула як маскота Презедент про нього, видно, забув. Йоу-у-у-ў! Іво лишається з нами.

14 липня був здійснений на диво вдалий набіг на /b/ Тиреча. Основною ударною силою була паста файномеморійної статті про москальський діалект; її прикривали характерники, няўки, Бобули і Тягнибок. Win.

Вечором того ж дня Учан спробував трохи оживити вайп Сажопадла, проте так як в той час на борді, окрім нього, був присутній лише один анон, то ненависті було мало.

На цьому все. Поїхав на канікули.

Вісник-кум. Чт, 2010.07.15 о 11:44

Advertisements

About ukrchans

Я не Ханю, тому і не такий няўний http://dramatica.org.ua/ - Український Луркмор та Енциклопедія Драматика
Опубліковано у Вісник Учану. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s