Вісник Учану (випуск №7)

Новини Учану

О, як давно ми не були на зв’язку. З того часу, зібралося вельми багато цікавинок, про які варто знати як олдфаґам, так і новопадлам. Приблизно з 20-ого і по 25-те серпня Учан зносив постійні хвилі вайпу москалів. Найбільший вайп, як ви вже здогадалися, відбувся 24-ого серпня і був приурочений до Дня Незалежності України. У той же час, спам і виголошення на закордонних іміджбордах, на тему святкування Дня Незалежності, не давши абсолютно нічого, показав, що всім на нас байдуже, над чим безперечно треба працювати. Широкомасштабне зняття покровів галицької змови і лемківської сутності Табачника відбулося цього місяця: виявилось, що геній конспірації не тільки прагне українізувати освіту (http://lenta.ru/news/2010/06/11/tabachnik/), а і визнати голодомор 32-33 геноцидом українського народу (http://narodna.pravda.com.ua/history/4c65b06ac55c6/). Жартики жартиками, а про реальну загрозу діяльності подібних фриків читайте у ВРЖ-стовпчику. Невідомо куди подівся —Українець— з тепер вже легендарного барабас-дуремар-люстрація-планокладовища-треду “Парад вишиванок”. Майже 300 постів велися розмови про політичне майбутнє України, з висновком “Країну врятують масові самогубства”. Сподіваємося, наразі він знайшов собі співрозмовників відповідного психологічного складу і насолоджується плануванням плану №1. Важко не згадати про нову дошку /х/ (http://uchan.org.ua/x/) – Прірва. Невідомо для чого була вона створена Ясоном, та це єдина дошка Учану де зникають треди. Тож стережіться. До речі, дам пораду: слухайте всі панове та панянки(про панянок далі), якщо зустрінете на просторах Учану пічкура в кайданах чи за ґратами, не лякайтесь – значить він там до місця. Тож, про панянок – лезбійка з Миколаєва таки дала нашому /б/, а це означає що в нас зродилася перша камвхора. Не можна переоцінювати значення навіть не оголених грудей, але це вже щось, чи не так? Поки я вам тута розписую гарноти нашої дошки, не забувайте, про північну частину української нації білорусів – в останній час між Учаном та Бєлчаном (дивно чому не Бялчаном, наступний склад то наголошений) пожвавлюються відносини. Цього не помітити впродовж короткого періоду, оскільки безосібних Бєлчану це декілька заблукавших анонів, але частими є наддніпрянські треди на тризнєнні, литвинські треди на /б/ардаку(огидна назва, навіть /б/уряк краще) теж бувають. Хоча кому як не вам знати, що “Ми у СВОїй БОгом заБУтій каЛюжі”, тож голосуйте на наступних виборах до парламенту за ВО “Свобобул”, вони прийдуть і все дадуть після перемоги обіцяють заспівати пісень разом з Поплавським та Черновецьким під акомпанемент Лупана І та Ореста І.

Як ви здогадалися, Вісник пише Кагамі.

Новини з мереж

Коротко пройдемося по тому, що у цього місяця сталося важливого для нас в оточуючих незбагненних і не потрібних у збагненні просторах мережі. Диво моє було неперевершене, коли побачив я, що посилання на Драматику в УкрВікіпедії виявляється в чорному списку (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F:%D0%86%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D0%BC)! Не знаю, правда це чині, та як вже встиг підмітити до мене безосібний “один з їхніх адмінів – працівник Вікімедіа і вирішив грати нечесно”, хоча не відомо чи це правда. Та це все не так важливо, коли згадати, що сміх продовжує життя і знімає усіляку напругу – так і сталося, коли якийсь Безосібець з Учану заснував на Нульчані розділ “_25y25y” – інакше “Галичан” – іміджборд з нейрофізіологічною модерацією (хоча рекламував тут як економічною) вільний від ракової пухлини української мережі – фапу на папуасів. Ну що ж, поржали дружньо, і те добре. Нарешті там двоїна взяла!. Зранку 16 вересня РАПТОВО з’явилося повідомлення від Чилійців про те, що їх треба поздоровити з днем незалежності. Поздоровили, але тред з якогось дива було випилено вже до обіду. Якось не по-людськи. І нарешті здійснилось, якщо ви введете в Ґуґлі “тиреч”, то звидовочите, що Учано-тред з /б/ на четвертому місці (http://www.google.com.ua/search?q=%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B5%D1%87&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:uk:official&client=firefox-a). Це безперечно ВІН (в обох значеннях).

Драматичний стовпчик

Вітаймо Ясона і всіх дописувачів Драматики, бо ж енциклопедії сьогодні дві місяці! Вже більше 1300 зображень, сотня нормальних статей є (сота стаття за розміром – http://dramatica.org.ua/%D0%9F%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%85). Робота ж буде продовжуватись? Серед нових більш-менш повноцінних статей привітаймо такі:
http://dramatica.org.ua/Белчан – перша стаття на литвинському діалекту!
http://dramatica.org.ua/Ділення_на_нуль – гарний приклад тролінґу матанів
http://dramatica.org.ua/Галичан – про вже згаданий предмет.
http://dramatica.org.ua/Український_побут – про те, як українці свій побут почувають.
http://dramatica.org.ua/Ляпи_Януковича – поки що передрук, але з вашою допомогою може стати краще та більше!

ВРЖ-колонка

Серед останніх важливих ВРЖ-подій, на 66% події з Московії. По-перше, московити створили нову зброю, що здатна відключати електроніку та приносити значну шкоду ворогу (http://tsn.ua/svit/rosiya-stvorila-super-zbroyu-zdatnu-zupinyati-tanki-ta-litaki.html). Але не турбуйтесь, ми ж маємо шаблі (у мене нема, це я такий один в країні придурок?). По-друге, що більш важливо Ригіанали поступово захоплюють владу на теренах України. Призначені нові тлумачі конституції, створено законопроект про підвищення статусу т. з. “російської мови” (http://www.pravda.com.ua/news/2010/09/9/5368276/). Далі буде. В Україні ж десятиріччя смерті Григорія Гонгадзе відзначилося ніби покаранням злочинців, та враховуючи стан справ, здається ніби вони жертовні козли (http://blogs.pravda.com.ua/authors/nayem/4c916166de1a3/). Час покаже.

Виява пов’язана з тим, як Кагамі читає Вісник. Слідкуйте за подальшими випусками! ˚ب˚

за редакцією Безосіб Ц. Я. Пт, 2010.09.17 о 12:20

Advertisements

About ukrchans

Я не Ханю, тому і не такий няўний http://dramatica.org.ua/ - Український Луркмор та Енциклопедія Драматика
Опубліковано у Вісник Учану. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s