Статистика сайтів “Файна Меморія” та “Нічан”

Вас вітає підвипуск наступного випуску Вісника Учану – №9.

Бітарди всіх країн – єднайтеся! І пам’ятайте, свіжий номер Вісника на робочому столі /Б/езосібного надає свої переваги.

У цьому підномері ми вирішили розповісти вам трохи про статистику другої сторони мережевого протистояння – оплотів неймфаґа Довбойоба – сатів “Файна Меморія” та “Нічан”.

Блоґ “Файна Меморія”. Статистично помічено, що найбільші зростання є продуктом дії авторів, щопишуть не найбільш якісні статті.

Антиучанівський форум “Нічан”. Дані по ньому трохи застарілі, але у самому №9 буде як вдосконалено статистику, так і оновлено цифри.

Плюс до того, у наступному номері усе це буде порівняно зі статистикою Учану та Драматики, буде проаналізовано їх загальну активність і конкурентноздатність. Добра вам у новому році. Честь.

За редакцією Безосіб Ц. Я.

Advertisements

About ukrchans

Я не Ханю, тому і не такий няўний http://dramatica.org.ua/ - Український Луркмор та Енциклопедія Драматика
Опубліковано у Підвипуски. Додати до закладок постійне посилання.

24 Responses to Статистика сайтів “Файна Меморія” та “Нічан”

 1. Dovbush коментує:

  Що за дибільне оптиування вкінці у стилі Довбойоба? Олсо це протистояння чимось нагадує москальське протистояння між тиречом та Очкочаном. Хоча в нашому випадку, нічан навіть шансів немає. Олсо Автор, ніч, ж вроді існує лише 4 місяці, чому статистика аж за рік?

  • ukrchans коментує:

   Опитування за суттю призначено виявити, що у своєму довбойобстві вони цінують більше – мету чи засіб.

   Чому це за рік? За чотири місяці.

 2. anonim коментує:

  педаліка копіює ясон зі своїми автозамінами.
  а з нічану видаляється лише вайп і безкреативна реклама учану.
  я особисто писав на нічані “довбойоб” разів шість і жодного разу воно не було видалено. просто одна справа – матюкатися у спілкуванні, а інша – прийти, насрати і піти. якби це не прибиралося, то нічан перетворився б на другий аік, на якому спілкування через учано-нічанівський вайперів вже неможливе.
  тим паче коли приходять і пишуть “наша борда – цяця, ваша борда – кака” – то тут бан, імхо, заслужений.

  • ukrchans коментує:

   Ясон якраз ні. Нічан, борда він чи не борда (але, взагалі, то навіть не борда) навіть не український. Довбойоб, при пропозиції поміняти посилання на Луркморрє на посилання на на спеціально створені безосібним статті на Драматиці (забагато “на”, але ти вже розберись якось), відчув ннепорівнянний дупобіль і обрав, що б ми думали … московитське Луркморрє. Який патріот! Йому навіть Луркморрє ближче, аби лише не Драматика. От якби на Меморії створили такі статті, то звісно, цей манкурт на свій особистий бложик посилатися не зазь – ввесь Недочан посиланнями б обклеїв.

   Я мільйон разів писав уже від часу зачину кофлікту слова з коренем “довбойоб”, але ніколи при цьому не матюхався (я і УРЖ не матюхаюсь). Зараз Безосібний більше вживає їх у таких значеннях:
   Довбойоб (з великої літери) – ну ясно хто, це не образа, а його ім’я.
   довбойоби – його друзі – адміни меморії і адепти Недочану.
   довбойобство – чергова витівка Довбойоба з завади розвиткові і популяризації ресурсів “Учан” та “Драматика”.

   Недочан – не борда, там осібне спілкування.

   • anonim коментує:

    просто Меморія/Драматика – це гра у “ми можемо зробити так, як москалі!”, а лурка вічна, це вже обговорювалося.
    тим паче було б дурістю ставити посилання на педію, яка містить таку пізнавальну статтю про нічан, а всі намагання її покращити відкочуються адміном.
    >свій особистий бложик
    та ти просто слоупок. він давно забив на меморію.

    крім того, ти назвав нічан “неукраїнським” через посилання на лурк? так, це дуже вагомий привід.

    >Я мільйон разів писав уже від часу зачину кофлікту
    так хоч два мільйони раз напиши, нічого з того не зміниться.

    просто замість того, щоб підтримати розвиток українського, або хоча б не заважати, ти і тобі подібні намагаєтеся цьому завадити. І після цього ще називаєте інших “неукраїнцями”, “манкрутами” і тд.
    якісь у вас подвійні стандарти.

  • ukrchans коментує:

   Як бачимо з голосування, меморію вже проґавлено.

  • ukrchans коментує:

   до “anonim says: 26.12.10 о 17:31”

   На блоґ теж можна забити, але це не робить його меншим блоґом. Пости то досі вісять! І не лише його, певна частина статей є блоґом Курки і ніхто їх не переписує – Курка намагався видалити, – дулю.

   “крім того, ти назвав нічан “неукраїнським” через посилання на лурк? так, це дуже вагомий привід.”

   Двоїню, це є одним з наріжних каменів його довбойобства.

   >просто замість того, щоб підтримати розвиток українського, або хоча б не заважати, ти і тобі подібні намагаєтеся цьому завадити.

   Завадити якраз намагається Довбойоб. Була Меморія – файна енциклопедія. Стала Меморія-понуробложик. І усім хто хотів нічого не вдалося з цим зробити. Довелося створювати Драматику.
   Був іміджборд український Учан – створили Довбочан, НІУчану.

   Різниця в тому, що Драматика не була “НіМеморією” – Меморію було проґавлено і тому це просто Драматика.
   А от Недочан – це суворий НіУчану – “Альтернатива без хохлосрача”. Вау! На Учані існувала і досі існує дошка /Укр/, і при цьому казати, що /р/ щось унікальне і нове – не годиться.

   • anonim коментує:

    це і називається освіченими людьми “подвійні стандарти” – нічан – це замість учану, а драматика – це просто так, це не “немеморія”.
    А хіба ти вирішив, що /p/ – це і є фішка нічану? Наскільки мені відомо тут написано, що фішка у видаленні москалесрачних постів з /b/, хоча у ході розвитку багато чого змінилося.

    >І усім хто хотів нічого не вдалося з цим зробити.
    як я багато разів читав на самому учані, крім курки ніхто й не хотів нічого зробити.
    Але ти так і не відповів, чим Нічан заважає Учану?
    як на мене, це учан усім заважає. з’явиться якийсь іміджборд і у добу він тоне в учанівському спамі. добре що з нічану його видаляють.
    чи це і є суть, учанівський спам – це розвиток українського, а іміджборд, який його не зберігає – заважає цьому розвитку?
    так?
    якщо так, то з тобою розмовляти немає сенсу. ти, як ви любите казати, ВВВшний довбойоб. Саме через таких, як ти, в українському інтернеті так мало людей. Вони бачать який контингент його зайняв, і йдуть у російську мережу. Сподіваюся, на нічані такі, як ти, завжди будуть у меншості.

   • ukrchans коментує:

    >це і називається освіченими людьми “подвійні стандарти” – нічан – це замість учану, а драматика – це просто так, це не “немеморія”.

    Це називається зміст створення. Коли ми створювали Драматику, це не було. НіМеморії, це було ТакДраматиці. А коли створювали нічан, і до тепер повсюдно пишете “НіУчану”. Ну а що вам ще лишається, як ви ліниві ідіоти.

    >фішка у видаленні москалесрачних постів з /b/, хоча у ході розвитку багато чого змінилося.

    Саме тому це не /б/, а Недочан не борда. І взагалі, нещодавно якийсь розумник написав ІІ універсал Війська Безосібного. Я спершу подумав, що уе знов тупізм, але ні – написано правду. Недочан – чергове довбойобство.

 3. anonim коментує:

  а ти, ідіоте, продовжуєш гнати своє. “Ми – дартаньяни, а ви – довбойоби”. Ти це хотів сказати?
  >до тепер повсюдно пишете “НіУчану”.
  де, наприклад?

  хоча можеш не відповідати, просто йди нахуй. З такими довбнями, як ти, розмовляти немає сенсу. Сподіваюся, нормальних людей виявиться все ж більше, ніж вввшних довбойобів, як ти, які кричать про свої “Єдині-Вічні” борди.

  • ukrchans коментує:

   Бо ви довбойоби. І дебіли. А ще школота. Наступний коментар це переконливо доводить. Мир тобі у твоїй труні.

 4. anonim коментує:

  ах у тебе тут модерастія?
  і ти ще щось на нічан пиздиш?
  йди сюди, тут спілкуйся, бо з тупим і вввшним уїбнем спілкуватися на його території неможливо

  • ukrchans коментує:

   О першій ночі я сплю і не можу узгодити ваш коментар.

  • ukrchans коментує:

   До речі, на УкрБаші мій коментар з посиланням на расово-вірну драматику затерли, затерли навіть питання “чому затерли”. Іди туди і срися з Мастерп’єсером за праве діло.

   • anonim коментує:

    якби ти не був таким дріб’язковим, то помітив би, що видаляються будь-які посилання
    http://ukrbash.org/quote/33660
    http://ukrbash.org/quote/32249
    подивись на авторство.
    це політика сайту, прийнята ще до створення нічану і драматики.

   • ukrchans коментує:

    Так, бачу, коментарів у блоґах це теж стосується?. Чому ж тоді моє питання щодо видалення видалили? Там посилань не було, просто відповіли б, що все класно.

 5. нічанівець коментує:

  >А коли створювали нічан, і до тепер повсюдно пишете “НіУчану”

  ХТО так пише? Де? Самі тільки учанівці таке придумали й самі таке пишуть, бо нерівно до Нічану дишуть. І оце постійне “Недочан”, “Недочан”… самі себе переконуєте? нуну
  А нам на ваш учан глибокофіолетово, ми до вас не бігаємо, нам і вдома добре, а бажання насрать сусіду під двері у нас якось немає. Цим ми відрізняємось від вас, і це-то вас і бісить більш за все.
  І ще таке враження, що слово “довбо***” ви вживаєте частіше, аніж слово “мама” (ось прослідкуйте за собою днів зо три, самі переконаєтесь). Смішно, панове, смішно й жалюгідно. І нецікаво. Відчепіться нарешті від нас, а?

 6. нічанівець коментує:

  ну? і де ж тут “ніУчану”? Де тут хоч слово проти вашого існування? Та будьте собі, живіть сто лят, ми на відміну від вас не істеримо на вашій борді п’ятий місяць підряд “у вас передсмертна агонія”.
  Альтернатива? Без політичних розборок? Без “срачів з москалями”? Так, бо в нас інші пріоритети. Ну але аналогічно й ви альтернатива нам, з усім вищеперечисленим, зате без аніме, малюнків, прикольної дошки /st/, чаю і відвертих анонімних розмов про наболіле (без страху бути тупо затроленим, до речі)

  • anonim коментує:

   годі з ним розмовляти. у нього один аргумент – “ви довбойоби”.
   як колись хтось на нічані казав “у школоти скінчилися аргументи, і він починає нести хуїту. Хоча де там, вони й не починалися”

   подальшу переписку планую перенести на нічан, бо тут модерастію цього уйобка пройде не все.

   • ukrchans коментує:

    >у нього один аргумент – “ви довбойоби”.

    >“у школоти скінчилися аргументи

    взаємовиключні абзаци. У мене підірвався мозок.

  • ukrchans коментує:

   Це було і є і на Учані. Усі шляхи ведуть на Учан/Драматику.

 7. нічанівець коментує:

  мда, та ти просто пихатий дурень…

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s